top of page

8 Adet Programdan 1 tanesine Katılma Hakkı

|

HurdaHane

REWOOD 1001 Açık Bilet (1)

Birlikte tasarlıyor, birlikte üretiyoruz! Siz de bir "ahşapseverseniz" gelin, ahşabı daha yakından tanıyın. Mimar Seda Dedeoğlu, ve Ertuğ Sezer ile gerçekleştireceğiniz tasarım ve ahşap deneyimini kaçırmayın. Üstelik HurdaHane Atölyesi'nde 2 günlük eğitimin sonucunda ürettiğiniz ürün sizin olacak.

REWOOD 1001 Açık Bilet (1)
REWOOD 1001 Açık Bilet (1)

Saat & Yer

8 Adet Programdan 1 tanesine Katılma Hakkı

HurdaHane, Gürsel Mahallesi, Fesleğen Sk. No:7, 34400 Kağıthane/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

"Birlikte tasarlıyor birlikte üretiyoruz! Sizde bir "ahşapseverseniz" gelin, ahşabı daha yakından tanıyın.

Mimar Seda Dedeoğlu, ve Ertuğ Sezer ile gerçekleştireceğiniz tasarım ve ahşap deneyimini kaçırmayın. Üstelik HurdaHane Atölyesi'nde 2 günlük eğitimin sonucunda ürettiğiniz ürün sizin olacak.

İlk gün ağaçları, makine ve aletleri tanıyacak ve ne üreteceğimizi tasarlayacağız. İkinci gün ise tasarladığımız ürünü birlikte üreteceğiz.

Bu programa katılmak için her yaştan ve meslekten olabilirsiniz. Sizin tasarıma ve ahşaba uzaktan dahi olsa ilginiz olsun yeter. Malzemeleri ve gerekli herşeyi sizin için biz tedarik ediyoruz. Size yalnızca yeni deneyimlerle dolu keyifli bir hafta sonu geçirmek kalıyor."

Açık bilet, biletleme tarihinden itibaren gerçekleştirilecek 8 adet programdan size uyan bir tarihe katılma hakkı sağlar. Genellikle ayda en az 1 defa program gerçekleştirilir. Her program tarihi belli olduğunda mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

**Hediye olacaksa, mail ile, kişinin ismine özel düzenlenmiş baskı alabileceğiniz sevimli bir bilet gönderiyoruz. Kayıttan sonra mutlaka bilgilendiriniz.

**Açık biletinizi kullanacağınızı, etkinliğin tarihinden en az 15 gün önce belirtmelisiniz. Geç haber vermeniz durumunda etkinliğin kontenjanı dolmuş ise katılım sağlayamazsınız.

Biletler

  • HurdaHane - REWOOD 1001

    İlk gün ağaçları, makine ve aletleri tanıyacak, pratik yapacak ve ne üreteceğimizi tasarlayacağız. İkinci gün ise tasarladığımız ürünü birlikte üreteceğiz. Tüm bunların yanında, HurdaHane, eğitime katılan herkese alışverişlerinde kullanmak üzere %10 indirim çeki veriyor. Kontenjan 7 kişi ile sınırlıdır.

    ₺550,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page