top of page

05 Ara Cmt

|

HurdaHane

REWOOD 1001 5 Aralık 2020

Birlikte tasarlıyor, birlikte üretiyoruz! Siz de bir "ahşapseverseniz" gelin, ahşabı daha yakından tanıyın. Mimar Seda Dedeoğlu, ve Ertuğ Sezer ile gerçekleştireceğiniz tasarım ve ahşap deneyimini kaçırmayın. Üstelik bu eğitimin sonucunda ürettiğiniz ürün sizin olacak.

REWOOD 1001  5 Aralık 2020
REWOOD 1001  5 Aralık 2020

Saat & Yer

05 Ara 2020 13:00 – 19:00

HurdaHane, Tarabya, Şalcıkır Cd. No:55, 34457 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Birlikte tasarlıyor birlikte üretiyoruz! Sizde bir "ahşapseverseniz" gelin, ahşabı daha yakından tanıyın.

Mimar Seda Dedeoğlu, ve Nevzat Ertuğ Sezer ile gerçekleştireceğiniz tasarım ve ahşap deneyimini kaçırmayın. Üstelik HurdaHane Atölyesi'ndeki eğitimin sonucunda ürettiğiniz ürün sizin olacak. 

4 senedir gerçekleştridiğimiz bu programı, artık Tarabya'da, yeni atölyemizde gerçekleştireceğimiz için ayırca çok heyecanlıyız.

İlk yarıda ağaçları, makine ve aletleri tanıyacak, teknikleri öğreneceksiniz. İkinci yarıda ise kendi ürününüzü üreteceksiniz.

Siz gelmeden önce ön hazırlığımızı yapabilmemiz adına, üretmek istediğiniz aşağıdaki 2 seçenekten bir tanesini, kayıt olurken mutlaka belirtmelisiniz.

1.Tablasının formuna birlikte karar vereceğimiz bir yan sehpa

2.Formuna birlikte karar vereceğimiz duvar saati

3.Ahşap tren oyuncak

Bu programa katılmak için her yaştan ve meslekten olabilirsiniz. Sizin tasarıma ve ahşaba uzaktan dahi olsa ilginiz olsun yeter. Malzemeleri ve gerekli herşeyi sizin için biz tedarik ediyoruz. Size yalnızca yeni deneyimlerle dolu keyifli bir gün geçirmek kalıyor.

7 Kasım 13.00-19.00

Biletler

  • HurdaHane - REWOOD 1001

    İlk gün ağaçları, makine ve aletleri tanıyacak, pratik yapacak ve ne üreteceğimizi tasarlayacağız. İkinci gün ise tasarladığımız ürünü birlikte üreteceğiz. Kontenjan sınırlıdır.

    ₺690,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page